soleHUB - cíl

Náš cíl je nabídnout fanouškům tenisek a streewearu šanci koupit si jejich oblíbené kousky s naprostou důvěrou, že nakupují legitimní a autentické produky. Ať už hledáte limitovaný produkt nebo nejžhavější trendy na trhu, jste na správném místě.

Tenisky, které nabízíme jsou ve většině případech na klasických e-shopech okamžitě vyprodané v den releasu. Následně jsou prodávany na sekundárním trhů (nové a nenošené) za vyšší ceny - převis poptávky nad nabídkou.

Každá teniska nebo i velikost se může lišit v ceně, záleží na limitovanosti a poptávce produktu.

Autenticita

Všechny výrobky prodávané na soleHUB jsou autentické. Před tím, než se dostanou do vašich rukou, prochází důkladnou kontrolou našimi odborníky.

Každý detail je pečlivě prohlížen, aby bylo zajištěno, že produkt, který obdržíteje autentický a bez kosmetický vad a nedokonalostí.

Veškeré zboží je nakupováno přímo od výrobců a ověřených dodavatelů. Navíc každý produkt prochází přísným autentizačním procesem.

Autentizační proces

Máme přísný autentizační proces prováděný našimi odborníky. Před odesláním k vám je pár zkoumán od A do Z. Tato verifikace je založena na několika kontrolních fázích:

Krok 1: Kontrola krabice, velikostního štítku a čarového kódu.

Krok 2: Celkový vzhled páru - tvar, materiál a šití.

Krok 3: Kontrola tkaniček a všeho příslušenství, které by k tenisce mělo být.

Krok 4: Kontrola zápachu (padělané tenisky mají velmi výrazný zápach)